Pre-Fabrykat KARR Miasto Karpacz Miasto Kowary
Search Menu

Informacja dla zawodników

Ponieważ część zawodników nie otrzymała wiadomości na swoją skrzynkę email, poniżej publikujemy treść przesłanej wiadomości.
===========================================================

Jak już zapewne wiecie, nasz „II Bieg dla Serca” w dniu 18.04.2020 się nie odbędzie.

Główną przyczyną jest oczywiście wprowadzenie stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce, a co się z tym wiąże wszyscy dobrze wiemy – w przypadku zagrożenia Waszego i naszego zdrowia żadna instytucja nie da nam pozwolenia na przeprowadzenie zawodów.

Z tej przyczyny postanowiliśmy przełożyć bieg na wiosnę 2021. Najprawdopodobniej będzie to kwiecień 2021, aczkolwiek dokładnej daty w tej chwili nie podamy na 100%. Nie chcemy przekładać zawodów na jesień 2020.

Zatem postanowiliśmy, co następuje:

Wszyscy zawodnicy z wpłaconymi opłatami startowymi zostaną automatycznie przepisani (bez żadnych dodatkowych opłat) na nasze zawody w 2021r. Jeżeli natomiast ktoś chciałby zrezygnować ze startu, zwrócimy mu opłatę startową. Nie jest to dla nas komfortowa sytuacja, ale niestety, ze względu na poniesione już koszty organizacyjne (choćby zamówione medale) jesteśmy zmuszeni zwracać opłatę startową pomniejszoną o 20 PLN.

Bardzo liczymy na Wasze zrozumienie i wyrozumiałość, aczkolwiek w zaistniałych okolicznościach, nie widzimy innego racjonalnego wyjścia z sytuacji.

Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się na starcie w Kowarach i na mecie w Karpaczu w 2021!

Pozdrawiamy,
Organizatorzy „Biegu dla Serca”